Logo

Калуський лісгосп передав приватній компанії з Львівщини 8 одиниць техніки

Державне підприємство «Калуське лісове господарство» передало в оренду на 5 років Вантажні автомобілі, трактори та причепи підприємству з Львівської області, пише Типовий Франківськ. Так, приватне підприємство «Дрогобич ліс» отримало три автомобілі УРАЛ, один причіп МАЗ, чотири трактори. При цьому вартість оренди починається від 168 гривень на місяць.

Слід відзначити, що в заяві підприємства на отримання в оренду майна йдеться про те, що ПП «Дрогобич ліс» особисто дізналося про можливість такої оренди від працівників ДП «Калуське лісове господарство».

1

У Протоколі розширеного засідання зборів ДП «Калуське лісове господарство» від 29 серпня 2022 року вказується, що вказані автомобілі і трактори мають великий знос та подальша їх експлуатація економічно недоцільна. При цьому в переліку є трактори 2021 та 2017 року випуску.

2

Цікаво, що підприємство «Дрогобич ліс» у червні поточного року очолив Фургало Станіслав Вячеславович. Нагадаємо, що саме в цей період начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено вихідця з Львівщини Сергія Кокоця.

3

При цьому 7 серпня свою чергою він призначив керівником Калуського лісогосподарства Романа Паленичака, який «за збігом обставин» до цього працював лісничим саме Дрогобицького лісгоспу.