Logo
19 Серпня 2019, 18:25
Теги: ато

Атовець з Калуша долучився до проєкту "Сила Нації"

У Києві відбулося спортивне свято здоров'я. Хлопці взяли участь у спортивному святі здоров'я для всієї родини на запрошення спортивного клубу YOD, повідомляє Валентина Кривонос на сторінці фейсбук.

Учасник АТО з Калуша, Олег Івахнюк також взяв участь.

Чоловік, у 2014 роуці, в складі батальйону «Донбас» разом із побратимами брав участь у боях біля міста Попасна Луганської області.Олег отримав поранення трьома кулями в ліву ногу, переніс кільканадцять операцій. Має вогнепальне наскрізне й сліпе кульове та осколкове поранення медіальної поверхні частини лівого стегна, перелом лівої стегнової кістки. Загалом Олег Івахнюк переніс 22 операції і зараз проходить тривалу і виснажливу реабілітацію. 

"Церква Святої Покрови передала $650 для підтримки 12 ветеранів ,учасників проекту Сила Нації. Ця подія відбулася 18 серпня, 2019 р. у м. Києві. Вже не перший рік , приймаючи участь у змаганнях, хлопці показують незламний дух українських воїнів та є прикладом перемоги над своїми фізичними проблемами у буденному житті.", - пише жінка.

Проект "Сила Нації" був створений у 2016 році, у м. Харкові. Ініціаторами Проєкту були капітан Луганського погранзагону Дмитро Медведь та старший сержант Вадим Довгорук. Виконавчим директором та духовним наставником проекту є волонтер  Олена Соловйова. За статутом проєкту, кожен з учасників повинен бути ветераном АТО та мати поранення-ампутації набуті під час бойових подій на Сході України. 

Зазначимо, перші змагання "Сили Нації" відбулися у м. Маріуполі у 2016 році. Далі змагання проводили  у м. Одеса, м. Полтава, м. Суми та м. Покров, Дніпропетровська обл.

"Змагання відбуваються у системі Кросфіт. Змагаються хлопці не за медалі, адже переможцями є всі учасники проєкту.", - пише Валентина Кривонос.