Logo

Блиск та молодість ваших очей

Вже після 25-30 років починаються дистрофічні процеси, які торкаються всіх видів судин (артеріальні, венозні, лімфатичні). У стінках судин розвивається запалення, підвищується проникність із виходом плазми у міжклітинну рідину, судини розширюються, мікроциркуляція порушується. Розростається жирова тканина, порушується її рівномірний розподіл, починається міграція жирових пакетів, тонка шкіра розтягується, формуються грижі. image

Все це призводить до наступних симптомів:

- набряклість повік і темні кола під очима, особливо вранці;

- Мішки або «грижі» під очима;

- зниження тонусу і тургору шкіри повік з формуванням дрібних зморшок та нависанням верхньої повіки.

Тому так важливо, якомога раніше профілактувати будь-які зімни, або ж з перших проявів змін звернутись до спеціаліста.
Для вирішення даної проблеми існує безліч методів лікування, тому так важливо обов‘язково проконсультуватись з лікарем та визначити першопричину.

Одними із найдієвіших методів є поєднання двох методик - ін’єкційної та лазерної.
Кожен препарат та метод підбирається індивідуально.

image

Ми використовуємо ін'єкційні препарати медичного призначення нового покоління (вазомодифікатори) для корекції естетичних проблем ділянки навколо очей, що гарантує порятунок від дрібних зморшок, набряклості та темних кіл.

Унікальний склад, що не має аналогів на ринку, вперше, одночасно впливає на три судинні системи верхньої та нижньої повіки, грамотно модифікуючи (відновлюючи та регулюючи) мікроциркуляцію.

Основний механізм дії полягає у тому, що впливає відразу на регуляцію усіх трьох судинних систем периорбітальної зони(артеріальної, венозної та лімфатичної).

Окрім ін‘єкційних процедур, ми застосовуємо лазерну платформу М22 американо-ізлаїльського бренду Lumenis, який є одним із кращих на своєму ринку та схвалений FDA.

Для досягнення максимального результату від першої зустрічі і протягом усього лікування діагностуємо шкірні покриви на цифровій системі Fotofinder, який являється золотим стандартом в дерматоскопії, що надає пацієнту максимальну ефективність та комфортність проведення процедур.

image

Не дарма очі вважають «дзеркалом душі». Адже погляд часом красномовніший від слів. Тому не забувайте приділяти зоні очей особливу увагу!

Нагадуємо, що самолікування шкодить Вашому здоров‘ю!

Запис за телефоном 0504334181
Адреса м.Івано-Франківськ Вул. Лесі Українки 4 та Незалежності 18.
Територія краси ІФ - все для здоров‘я, краси та святкового настрою.

image

 image