Logo

Найпопулярніші лазерні процедури

Не секрет ні для кого, що лазерні процедури мають певну магію, адже лазер це своєю мірою чарівник.

Такі процедури допомагають оздоровити шкіру, повернути молодість, усунути зморшки, рубці, пігментні плями, позбутись зайвого волосся, терапія розацеа, лікування будь-яких судинних компонентів та інше. Хоча відносно нещодавно це було можливе тільки з допомогою хірургічного втручання.

photo-2021-12-18-13-40-27

Вагомими плюсами лазеру є те що такі процедури не доставляють пацієнту дискомфорту, легко переносяться та не потребують серйозної реабілітації.

Одними з найпопулярніших процедур зими є усування стрій (розтяжок), за допомогою фракселю (fraxel) який здатен зруйнувати рубцеву тканину на глибині до 1,5 мм та стимулювати на цьому місці ріст нормальної, здорової тканини.

photo-2021-12-18-13-40-27-2

Також не менш популярною є процедура усунення пігментних плям та освітлення шкіри. Використовуємо комбіновану методику, ipl, а також fraxel. Зазначимо те, що фраксель діє не на меланін, а на клітини які синтезують та накопичують цей пігмент. Також дана методика дозволяє працювати з будь-яким фототипом шкіри.

Не менш популярною процедурою є видалення недоліків постакне. Зазвичай дане твердження розуміється як комплекс дефектів шкіри, які залишаються після вугрової хвороби. Вугрі найчастіше зустрічаються на молодій шкірі. Це запалення волосяного фолікула, який закупорений секретом сальних залоз і у якому розмножуються бактерії. Організм у свою чергу направляє усі сили на те, щоб позбавитись бактерій і як наслідок формується рубець - неправильно структуйованої грубої сполучної тканини. Тому з допомогою лазера ми видаляємо мікрочастинки шкіри тканини рубця та за допомогою формування нового колагену починає формуватись здорова шкіра.

photo-2021-12-18-13-40-28

Ну і звичайно лазерна епіляція - найпопулярніша процедура серед населення в чоловіків та жінок, і найсприятливішим періодом для проведення курсу даних процедур звичайно є осінь та зима.

photo-2021-12-18-13-40-28-3

На сьогоднішній день грамотна діагностика, контроль лікування та використання сучасних технологій допомагають пацієнтам досягати чудових результатів з мінімальним дискомфортом та максимальним позитивним результатом. Будьте здорові та красиві, а Територія краси ІФ вам у цьому допоможе.

Нагадуємо, що самолікування шкодить Вашому здоров‘ю.

Адреса м.Івано-Франківськ
Вул. Лесі Українки 4,
Територія краси ІФ, 2 відідлення
Тел. для довідок 0504334181