Logo

Діагностика шкіри: що про неї варто знати?

Чи замислювались ви коли небудь від чого залежить якість та результат лікування або догляду? Насправді від багатьох факторів, але одним із головних та першочергових в постановці діагнозу є діагностика.

Діагностика стану шкіри обличчя- це унікальний та неінвазивний метод контролю стану здоров’я шкіри та якості її стану, а також запобігання проблем які можуть виникнути в близькому майбутньому.

Для такої діагностики в beauty клініці Територія краси ІФ  застосовується ще з 2017 року аналізатор шкіри американського виробництва, визнаний одним із найефективніших у світі, з функцією моделювання вікових змін стану шкіри. Використовується трьохмірні візуальні інструменти для проведення та порівняння аналізів результатів.

Визначаються різноманітні показники, такі як глибока оцінка текстури шкіри, розмір пор та індентифікація кольору, коричневі плями за унікальною технологією RBX, УФ плями- перевіряємо пошкодження від сонця, візуалізація червоної зони - червоні плями, порфірини - флуоресцентний приціл та ін Отже, можна лише зазначити що здоров’я - найцінніший дар природи, який потрібно берегти та примножувати.

 

2

Команда Території краси ІФ підкреслить вашу індивідуальність та збереже ваше здоров‘я.
Запис на діагностику за телефоном:
+ 38 050 433 41 81
Територія краси ІФ
Івано-Франківськ
Лесі Українки 4