Logo
28 Березня 2021, 23:40

Блогер з Франківська зачитав народну пісню у стилі реп та пройшов у прямі ефіри "Голосу країни"

Сьогодні, 28 березня на "Голосі країни" розпочалися "Нокаути", де за місце у шоу позмагалася команда Монатіка.

Так,  першою боролася за місце у прямих ефірах команда MONATIK. Цікаво, що цього сезону вперше в історії проєкту в "нокаутах" з'явилися нововведення. Допомагатимуть тренерам зробити правильний вибір зіркові "радники". Зокрема, продюсер MONATIK звернувся за допомогою до фронтвумен рок-гурту The Hardkiss Юлії Саніної, пише ТСН.

Першим на сцену вийшов блогер Тьома Паучек з Івано-Франківська. Хлопець приголомшив сучасним виконанням народної пісні "Розпрягайте, хлопці, коней". Зірка Мережі зробив стильне аранжування та зачитав реп. Тренери та глядачі в залі не змогли всидіти на місці. 

Після виступу Тьомі скандували: "Молодець". Наставники зізналися, що залишилися задоволені експериментом. Зокрема, Тіна Кароль заявила, що блогер – скарб для країни. 

"Ти дуже змінився! Ти не співав так на "сліпих". Те, що ви зробили вдвох з командою з цією композицією – це на роки. Молодець", - прокоментувала попдіва.

Зі свого боку, Олег Винник заявив, що Паучек – конкурент для усіх, DOROFEEVA поділилася, що для неї Тьома – найцікавіший учасник цього сезону. 

Свою думку висловила і "радниця" Саніна. 

Мені стало шкода, що я не Маруся. Добре, що хоч чорнява, тому що очі в очі і цей позитив та щирість. Люди більше не вірять холодним артистам, потрібно випромінювати тепло і це в тобі є. І ти дійсно круто співаєш. У тебе є стиль, голос, персоналія яскрава, яку я вже запам’ятаю, коли сьогодні ввечері лягатиму спати. Тому, Дімо, те, що цей хлопець заслуговує на стілець – 100%", - прокоментувала співачка.

У результаті, Тьома Паучек посів перше крісло.