Logo
9 Вересня 2020, 10:25

Чому слід обрати квіти в коробці замість звичайного букета квітів?

Без букета гарних та ароматних квітів складно уявити будь-яке свято. До того ж, квіти цілком можуть стати не просто бонусом до основного подарунка, а виступати гідним самостійним привітанням.

Але обов’язково потрібно подбати про оформлення букета, тоді подарунок буде виглядати в рази краще. Сьогодні поговоримо про капелюшні коробки і розберемося, чому букет квітів в коробці настільки затребуваний і популярний. У цьому нам допоможуть фахівці Національної служби доставки квітів і подарунків flowers.ua.

Тренд на букети в коробках

Квіти в коробці виглядають дуже незвично, романтично, витончено і несуть в собі особливий шарм. Подібна упаковка стала використовуватися флористами не так давно, проте, вже встигла набути неабиякої популярності. А почалося все ще з XIX століття, коли Бернард Шоу подарував букет квітів своїй дамі серця в коробці, в якій леді зберігали свої капелюхи. Такий жест дуже сподобався коханій драматурга. Тепер же капелюшні коробки з неймовірними квітковими шедеврами дарують масу радощів одержувачам і в наші дні. Подібний презент допоможе найкращим чином висловити захоплення, ніжність, любов і турботу, а також може стати просто жестом уваги (все залежить від тематики оформлення і масштабів композиції).

Кому слід дарувати квіти в коробці?

Квіти в капелюшній коробці - це універсальний подарунок для жінок будь-якого віку та на всі випадки життя. Але, на самому початку, подібний презент був справжньою паличкою-виручалочкою для чоловіків, які шукали оригінальний подарунок своїй дамі серця на День святого Валентина, Міжнародний жіночий день, річницю весілля, день народження або інше вагоме свято. У наші часи, до речі, букетом в коробці також можна здивувати, для цього достатньо вибрати не просто традиційний варіант, а композицію з цікавими доповненнями і нетривіальним оформленням.


Якими бувають композиції в коробці?

Для початку розберемося із самими коробками. Як правило, вони виготовляються із міцного картону в різних формах: традиційні круглі, прямокутні, квадратні, і, звичайно ж, романтичний варіант - у вигляді серця.

В якості декору, як правило, флористи віддають перевагу атласним стрічкам контрастних кольорів або ніжним ниткам з перлинами та дрібними прикрасами. В коробку крім самих квітів кладуть печиво macaron, кіндер сюрпризи, плитки шоколаду, свіжі фрукти, невеликі м'які іграшки та романтичні листівки.

Що стосується головного "інгредієнта" - квітів, то тут є де розгулятися: флористи вміло поєднують троянди з орхідеями, лілії з тюльпанами, хризантеми з герберами та ін. У підсумку виходить ціла святкова композиція в оригінальному виконанні, яка не залишить байдужою жодну представницю прекрасної статі.


Переваги букетів в коробці перед традиційними букетами

Квіти в капелюшних коробках більш практичні, ніж звичайні букети, адже такі композиції “живуть” довше. Завдяки спеціальній флористичній губці, яка утримує вологу, рослини більш довгий час залишаються свіжими. До того ж, вони є досить невибагливими в догляді, а також їх не потрібно підрізати. А ще букет в коробці не складно тримати в руках (звичайно, якщо там не 101 троянда) та дуже просто транспортувати. 

Надалі в капелюшній коробці можна зберігати всілякі прикраси, аксесуари та інші жіночі речі. Якщо у вас досі є сумніви, який саме букет замовити, скоріш зверніться до професіоналів Flowers.ua.

А за привабливими пропозиціями, новинками та акціями краще за все стежити на сторінках Instagram та Facebook.