Logo

Cтежками Покуття: на Городенківщині презентували туристичний проєкт

Городенківщина — унікальне місце з неймовірною природою і незабутніми архітектурними пам‘ятками.

Цього тижня на Городенківщині відбулася презентація проєкту «Стежками Покуття. Pinsel return» над яким працювала команда під координацією відділу проєктів та міжнародного співробітництва Городенківської громади.

На презентації розповіли про маршрут, який з‘єднує 10 туристичних точок громади, показали архітектурні пам‘ятки, церкви та костели, які свого часу проєктували великі майстри Іоан Пінзель та Бернард Меретин. Презентували події, які відбувалися під час реалізації проєкту «Стежками Покуття. Pinsel return» — квест для дітей та юнацтва та концерт класичної музики в костелі Непорочного зачаття Богородиці Діви, онлайн-показ старовинного покутського одягу. Також, команда проєкту розробила туристичну продукцію — листівки із зображеннями унікальних місць Городенківщини та еко-сумки.

"Я щиро радію, що у нашій громаді є такі проєкти, вони не тільки відкривають Городенківщину для туристів, але й дозволяють по-іншому глянути на вже знайомі місця місцевим жителям", - каже голова Городенківської територіальної громади Богдан Кобилянський.