Logo

Фільм про ЛГБТ: депутати облради протестують проти держфінансування

Сьогодні, 17 грудня на сесії Івано-Франківської обласної ради депутати від політичної партії «Платформи Громад» озвучили звернення до Кабміну щодо відміни державного фінансування виробництва фільму «Мій юний принц» спрямованого на пропаганду ЛГБТ-відносин.

Проєкт "Мій юний принц" у вересні цього року переміг на 17 конкурсі Держкіно. Відтак на його створення мають виділити 20 мільйонів гривень з державного бюджету.

Однак депутати від політичної партії «Платформа Громад» вважають, що в кінострічка посягає на засади суспільної моралі, пропагує блюзнірство і неповагу до релігійних святинь.

«Кінокартина, яка ображає релігійні почуття, -  це не творчість, а знущання з віри та традицій українського народу. Суспільна користь і культурна значущість цього проєкту не просто відсутня - він є небезпечним психологічним стимулом для формування викривленої свідомості молоді та загрозливим для українського суспільства загалом», - з трибуни озвучила звернення депутатка обласної ради від політичної партії "Платформи Громад" Мирослава Корнелюк.

photo-2021-12-17-11-39-54

Депутат обласної ради Олександр Шевченко додав: "Цінності, які у фільмі пропагандуются, це є суцільна ганьба і апсолютно протирічить Христу. Якщо ми хочемо в Європу, це не означає, що наші цінності повинні бути притаманними європейським. Хай краще Європа йде до нас за нашими Християнськими цінностями, а ніж ми до них".

photo-2021-12-17-11-30-03

За дане звернення проголосували 57 депутатів з сесійної зали. Рішення прийнято!

Зазначимо, на сайті Кабінету міністрів 15 листопада також з'явилася петиція "Про недопущення фінансування, співфінансування та сприяння у випуску фільму "Мій юний принц" за рахунок держбюджету".

У петиції окремо акцентували увагу на тому, що ця кінострічка ображає почуття віруючих. Станом на 17 грудня зібрано 6 785 підписів.