Logo

Для франківських школярів влаштували екскурсію на військове летовище

У Міжнародний день захисту дітей молодь з Івано-Франківська поспілкувалась із військовими та оглянула військову техніку. 

Як зазначає голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук на своїз сторінці у Фейсбук, на аеродромі дітям показали літаки МіГ-29 та Л-39, спецтехніку, новітні броньовані автомобілі тощо. Також юнаки та дівчата спостерігали за роботою кінологів та відвідали справжню польову кухню.

"Проводити такі заходи - надзвичайно важливо для нас, адже Україна знаходиться у стані війни з Росією. У цей час ми мусимо працювати над підняттям патріотичного духу в дітей, бо вони - майбутнє нашої країни," - йдеться у повідомленні.

Молоде покоління побуло з військовими, поспілкувалося з ними та занурилось у воєнну атмосферу. Це значущо, адже діти мають розуміти та бачити на власні очі людей, які захищають наш спокій, які бережуть країну.

Як казав Президент Володимир Зеленський, Україна має бути сильною, має міцно стояти на своїх двох. Без патріотичної молоді, яка у майбутньому поповнить лави наших захисників, зробити це буде важко.

 

Фото: Фейсбук-сторінка Андрія Бойчука