Logo
27 Травня 2019, 14:28

До Дня захисту дітей зіркова франківчанка відвідає малечу в Охмадиті

28 травня до Дня захисту дітей українська співачка та відома франківчанка Тіна Кароль разом із проектом "Здійсни мрію" їде до клініки Охмадит.

"Я разом зі своєю командою та проект "Здійсними мрію" поїдуть до малих сердець, які мріють та хочуть, щоб їх мрії здійснювалися. Ми об'єдналися для благої цілі", - каже франківчанка.

Тіна Кароль звернулась до небайдужих українців, щоб разом з її командою "Полюс тяжіння" та проектом "Здійсни мрію" зробити тріщики добра, пише Типовий Франківськ.

"Разом ми можемо зробити нашу країну та світ кращим", - наголошує відома співачка.

Міжнародний день захисту дітей 1 червня. Це свято вважається одним з найстаріших міжнародних свят. Уперше його відзначили в 1950 році. В Україні День захисту дітей святкується з 1998 року.

ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу.

Це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного і благополучного суспільства.