Logo
22 Березня 2019, 16:53

Двоє франківців номіновані на премію "Тато року - 2019"

Відомі франківці - телеведучий Юрій Горбунов та стронгмен Василь Вірастюк - лідирують у номінаціях "Тато року".

В Україні впроваджують нову премію "Тато року", яка поєднує експертне та народне голосування.

Кращий тато – звання, за яке готові боротися найуспішніші чоловіки. Чоловіки, стаючи татусями, заводять блоги, проявляють себе як громадські діячі, пишуть книжки та тему батьківства, пише 4mama.ua.

"Бути хорошим татом - це базова потреба чоловіка", – вважає головна редакторка сайту 4mama.ua, Оксана Шевченко.

"Тато – рівноправний та рівноцінний батько, який приділяє дітям стільки ж часу та дарує стільки ж любові, як i мама. Тож премія "Тато року" – це про любов", – говорить Юлiя Горошко, керівник батьківських проектів Едiпресс.

Всього оголошено 35 номінантів у 6 номінацiях: Тато-зiрка, Тато-спортсмен, Тато-лiкар, Тато-освiтянин, Тато-блогер та Вибiр 4mama.ua на сайтi tatoroku.4mama.ua за яких може проголосувати кожен, і таким чином допомогти визначити найкращого "Тата року 2019".

Експерти формували лонг-лист за критерiями: внесок у популяризацiю теми вiдповiдального батькiвства, громадська дiяльнicть направлена на допомогу дітям у різних напрямках та загальне проявлення рис тата, як проявляє себе як батько, що пише/говорить про батьківство.

Серед номінантів Юрій Горбунов, який лідирує в номінації “Тато-зірка”, набравши 619 голосів, та Василь Вірастюк випереджає своїх суперників у номінації “Тато-спортсмен”, набравши 134 голосів.

За результатами голосування у червні відбудеться святкова церемонiя нагородження. Серед усiх учасникiв голосування будуть розiгранi квитки на церемонiю нагородження.