Logo
28 Травня 2021, 19:04

Єдиний стрілецький день

Без мужніх захисників нам не вдасться побудувати сильну Україну. Безпека країни в першу чергу залежить від людей, які готові будь-коли стати на захист рідної землі.

Завдання військових - зробити все, щоб прикарпатці були відважними, сильними та у разі потреби могли постояти за Україну. Саме для цього ми сьогодні зібралися на полігоні у Старому Лисці, де відбувався Єдиний стрілецький день. Участь у ньому взяли 176 резервістів та 15 ліцеїстів. Також окремі резервісти долучили до вишколу своїх дітей. Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук

Учасники заходу пройшли навчання з тактичної, вогневої, інженерної, військово-медичної підготовки, військової топографії та організацій зв'язку. Зараз наша держава взяла курс на розбудову армії, на розвиток територіальної оборони та інших важливих складових безпеки завдяки чіткій позиції Президента Володимира Зеленського. Маючи міцне підґрунтя та велику мотивацію, Україна зможе бути сильною і міцно стояти на своїх двох!