Logo
7 Вересня 2021, 13:59

Євген Нищук: Час об’єднувати людей справи!

"Сьогодні ми започаткували нову політичну традицію – об’єднувати лідерів, людей справи, які не є просто спостерігачами, а рушіями змін".

Під час першого Форуму Платформи Громад, голови обласних партійних організацій: "Українська Стратегія Гройсмана"  — Євген Нищук та "Всеукраїнське Об’єднання "Платформа громад"  — Назарій Іванів, підписали Протокол про співпрацю між обласними осередками партій.

"Я гордий, що саме з рідного Прикарпаття ми починаємо цей об’єднавчий процес, — сказав Євген Нищук. — Свого часу, я зробив вибір. Я став не просто артистом, а людиною, яка небайдужа, яка співчуває і відчуває. Звідти – майдани, звідти й державна місія. Я різко сприйняв пропозицію бути міністром культури, але мені сказали: раз ти одного разу зміг бути лідером, то бери та роби, – І зараз перед нами так само стоїть питання вибору майбутнього нашої країни".

"Не рідко за красивою картинкою ховаються проблеми та сльози простих людей. З цим миритися не можна!", - про це виступаючи перед учасниками Форуму заявив Євген Нищук.

"Ми не хочемо протиборства між політичними силами, не хочемо розказувати хто кращий патріот, це команда великої справи, людей які мають досвід, для яких є непорушними українські цінності. Наша спільна, головна мета — це заможна, процвітаюча держава", — наголосив Євген Нищук.

A99052388