Logo
14 Травня 2019, 13:04

Франківчанка змагається за титул Королева України-2019

У п'ятницю, 17 травня в Києві відбудеться XXII Національний конкурс краси і таланту "Королева України-2019" і Grand Opening житлового комплексу "Бульвар Фонтанів".

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук Королева України - 2019, пише Типовий Франківськ.

"Із року в рік ця подія привертає увагу тисячі прихильників жіночої краси. Але цього року на нас очікує дещо особливе - неймовірне шоу в open air фораматі у самому серці української столиці", - пишуть організатори.

Участь в конкурсі взяла і франківчанка Каміла Ханак-Струк.

Як відомо, що неймовірне шоу краси і таланту відбудеться в форматі open air в історичному серці української столиці - на алеї фонтанів преміального житлового комплексу закритого типу "Бульвар Фонтанів". Оазис в центрі Києва, перлина архітектурних традицій столиці перетвориться на епіцентр вишуканої музики і витонченої краси!

Головною темою конкурсу "Королева України-2019" стали витоки української національної культури, а символом конкурсу - метелик, як уособлення душі, безсмертя, відродження і воскресіння, здатності до перетворень і трансформації.

За титул і корону боротимуться 20 неймовірно красивих дівчат України, які будуть вражати не тільки зовнішніми даними, але і талантами. Гості шоу першими дізнаються ім'я тієї, яка стане володаркою титулу "Королева України-2019" та представить нашу країну на міжнародному конкурсі "Miss Grand International"у Венесуелі.

Проголосувати за нашу землючку можна тут.