Logo
21 Січня 2021, 17:45

Франківчанка першою в Україні проплила Льодову Милю

Дівчина з Івано-Франківська Марина Цимашевич стала першою українкою, яка проплила Льодову Милю – один з найжорсткіших запливів на планеті. 

Про це спортсменка написала на своїй сторінці, пише Типовий Франківськ.

"Льодову Милю - один з найжорсткіших і найхардкорніших запливів на планеті❄️ Льодова миля це соло залив на 1609 м в крижаній воді менше 5С в одному купальнику , шапочці і окулярах. Він проводиться тільки індивідуально і з великою командою рятувальників навколо і має бути підтверджений IISA International Ice Swimming Association. Наприклад на змаганнях найбільша допустима «королівська» дистанція - це 1 кілометр. А Миля - це з розряду екстремального хардкору на виживання. Я 388 людина на планеті яка це зробила. Проплила 1612 м у воді 4,3С за 44 хвилини.
Сказати що було важко - то нічого не сказати", - йдеться в дописі.

Марина додає, більшу частину дистанції проплила спокійно, а на останніх 300 метрах від переохолодження м’язи просто стали відмовляти.

"Я з усіх сил пнуся плисти - а вони просто не слухають! Доплила я тільки завдяки команді підтримки Joanna Rączka на каяку яка всі 300 останніх метрів кричала «Давааай!!!! Ще!!!! Ще трохи!!! Ти зможеш!!! Даваааай!!!!». Ну і потім важкий процес приходу до норми. В льодовому плаванні заплив вважається закінченим не коли ти вийшов з води , а коли прийшов до себе, загроза життю минула і ти знов в стані хоча б ходити. Процес відігрівання перемерзлого організму довший і часто набагато небезпечніший ніж саме плавання. Але все вдалося", - зазначає дівчина.