Logo
23 Травня 2019, 18:26

Жінка з Долини виграла мільйон від "Лото-Забава"

19 травня за заповітним чеком переможця державної лотереї "Лото-Забава" на 1 000 000 гривень Галина Кориневич приїхала з міста Долина Івано-Франківської області.

За фахом Галина Василівна – деревообробник, але нині працює пакувальницею на заводі з виготовлення бруківки, пише Типовий Франківськ з посиланям на МСЛ.

Свій виграш на один мільйон вона подарувала собі сама на свято 8-го березня, а у "Лото-Забава" грає близько року. Про свій щасливий білет Галина Кориневич сказала наступне: "Я його купила 7-го березня, сказавши продавцеві: завтра 8-ме березня, і я собі зроблю подарунок - 1 мільйон!". Так і трапилось. Уже за два тижні жінка дізналась на тій же точці продажу, що її мрія здійснилась.

У майбутньому виграні гроші пані Галина планує витратити на автомобіль та ремонт у будинку, а 19 травня окрім чека переможниця отримала від ведучої "Лото-Забава" Лариси Руснак сертифікат на подарункову програму "Два дні з життя мільйонера" від "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л.".

Окрім безлічі різноманітних багатійських розваг, у рамках цього подарунку переможниця відвідала концерт симфонічного року Rockoko та помандрувала до зоопарку "12 місяців", який того дня святкував свій День народження у стилі "Рожевої пантери". Там переможницю гостинно зустріли та підготували спеціальне привітання, після якого переможниця мала змогу прогулятися серед вольєрів з верблюдами, тиграми, жирафами, носорогом і ведмедями, погодувати та погладити віслючків, поні та міні-свинок.

Протягом усього уїк-енду Галина Василівна не приховувала своїх емоцій, а на останок побажала всім тим, хто грає, проте досі ще не мав змоги зірвати свій мільйон: вірити, сподіватись та грати. Героїня мільйонерських вихідних не жалкує, що завітала до Києва та взяла участь у подарунковій ексклюзивній програмі.

"Хто вірить, той виграє! - переконана пані Кориневич. – Часто читала відгуки, що це – лохотрон. Неправда. Це не лохотрон. "Лото-Забава"- це державна лотерея".

 До речі, того тиражу, коли пані Галина отримала омріяний чек, в Україні з’явився новий, уже 330-й мільйонер "Лото-Забава".