Logo
14 Лютого 2021, 12:42

Франківець увійшов в 20-ку кращих кулінарного проекту "МастерШеф"

26-річний Микола Мигаль з Івано-Франківська продовжує боротьбу на проєкті “МастерШеф Професіонали 3”.

На відборі судді проєкту давали кожному учаснику додаткову пов’язку певного кольору, пише 24 канал. Кожен колір – це перевірка на якості й техніки, яких на думку суддів 3 сезону "Мастер Шеф. Професіонали" їм не вистачає учасникам. Сьогодні кухарі саме цими командами будуть змагатися у трьох випробуваннях, кожне з яких стане для когось останнім.

Першою командою на випробування пішли учасники з синіми пов’язками. Кілінарам потрібно було вразити суддів стравою монопродуктом ресторанного зразка.

Судді поділили учасників з синіми пов’язками на 4 команди: Олексій Дворкін та Юля Куклєва – зелені, Дмитро Будашка і Тарас Канарський – жовті, Ігор Міщенко, Руслан Яковлев, Елеонора Баранова – сині, Микола Мигаль, Стелла Клименко і Володимир Ярин – червоні.

Під коробками-загадками на кожну з команд чекав головний інгредієнт майбутньої страви, який має стати зіркою на тарілці.

У синіх це гарбуз, у червоних – цибуля порей, у зелених – топінамбур, а у жовтих – буряк.

Команді червоних вдалося приємно здивувати Ектора Хіменеса-Браво та майже на 100% відтворити страву судді 3 сезону "Мастер Шеф. Професіонали".