Logo
19 Липня 2020, 12:45
Теги: актор

Франківський актор увійшов до Топ-20 секс-символів українського кіно

Нові зірки нового десятиліття. Топ-2020.

«Главком» котрий рік уважно моніторить вітчизняні вистави та фільми у пошуках нових зірок. Наш попередній рейтинг молодих та перспективних викликав справжній ажіотаж. Багато з хлопців та дівчат, які обрали акторську професію і потрапили у той перелік, довели, що сталось це зовсім невипадково. Усі вони мають величезний потенціал, а деякі вже стати кумирами, секс-символами та майстрами акторського мистецтва.

Динамічний розвиток театрального та кінобізнесу в останні роки був би неможливим без плеяди молодих зірок. Тому справа відзначення яскравих і непересічних має жити і далі. Та цього разу «Главком» суттєво вдосконалив процес відбору. 

Які рамки рейтингу?
Оглядаючи акторські лави «Главком» сфокусував увагу лише на молодих митцях з віковим рубежем 30 років. І, звісно, з певним творчим доробком (помітною фільмографією, зокрема).

Хто експерти?
У цьому питанні цього року є ноу-хау. Простіше було би опитати журналістів, які відслідковують кінопроцес. Можна було би опитати і кастинг-директорів, але у кожного з них є свій пул акторів.

«Главком» пішов іншим шляхом. Ми звернулися до вже визнаних зірок українського театру та кіно з проханням назвати імена перспективних молодих колег. Тобто, по суті, експерти мали обрати своїх наступників. 

Журі були:

Ірма Вітовська, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Віталіна Біблів, В’ячеслав Довженко,  Назар Задніпровський, Яніна Соколова,  Роман Ясіновський,  Наталя Васько,  Віталій Салій, Дмитро Лаленков.

Загалом  мастите журі в межах проєкту назвало десятки прізвищ зірок, які починають сходити. І принцип формування шорт-листа – суто арифметичний. Тобто в основі – кількість згадок про того чи іншого актора.

Загальними зусиллями вдалося визначити два десятки лідерів молодої плеяди акторів. У першу трійку беззаперечних фаворитів увійшли Марина Кошкіна, Олександр Рудинський та Анастасія Пустовіт. Імена цих акторів згадувались більшістю членів журі. 

До рейтингу увійшов Іван Бліндар - актор театру і кіно. Народився в Івано-Франківську.

Зірка не тільки місцева, але й з претензіями на всеукраїнський масштаб. У рідному театрі дихає у спину Роману Луцькому (загально визнаний секс-символ нового українського кіно).

Фільми Івана – «Кров’янка» (короткий метр), «Коли падають дерева», «Шлях мерця», «Сквот-32».

Актор-запальничка, безперебійні вибухи артистичної енергії, здатність переконливо грати на сцені Котигорошка, Тіля Уленшпігеля, Евріала (в Енеіді), а також алкоголіка-художника Моріса Утрілло (в «Модільяні»).

Самобутній яскравий актор- самородок, який також чекає в українському кіно на свого кінорежисера.

Кастинг-директора, здається, він вже знайшов. (А цього немало). 

Інші актори, які увійшли в рейтинг секс-симовлів:

Марина Кошкіна 

Олександр Рудинський 

Анастасія Пустовіт 

Даша Легейда 

Поліна Василина 

Іван Шаран 

Антоніна Хижняк

Наталя Бабенко

Андрій Лідаговський

Тарас Цимбалюк 

Євген Ламах

Анна Адамович 

Андрій Федінчик 

Ксенія Мішина 

Міла Сивацька 

Вадим Головко

Наталія Денисенко 

Даша Плахтій 

Анатоль фон Філандра