Logo
10 Червня 2019, 14:21
Теги: TEDxIvanoFrankivsk

Франківців запрошують на п'яту ювілейну конференцію TEDxIvanoFrankivsk

Вже цієї суботи, 15 червня, в Івано-Франківську відбудеться п’ята конференція TEDxIvanoFrankivsk.

Сьогодні, 10 червня, в університеті імені Короля Данила відбулася пресконференція,під час якої детальніше розповіли про спікерів конференції.

Цьогорічну тему "Other Side" спікери інтерпретуватимуть у двох напрямках: у центрі людина або напрям чи вид діяльності, пише Типовий Франківськ.

"Ми обрали темою "Іншу сторону", оскільки хочемо, щоб наші спікери розповіли про себе або про справу, якою вони займаються під незвичним кутом. Ми знаємо цих людей за їхні досягнення, але не знаємо якою ціною та якими зусиллями їм дається успіх", - каже співорганізаторка Тетяна Черниш.

Учасники конференції зможуть почути 12 натхненних виступів від 13 спікерів. Будуть історії про те, як виходити із території комфорту, як разом зі сім‘єю починати нову справу та багато іншого.

Перед гостями виступатимуть: Наталка Найда, Роман Шеремета, Катерина Бабкіна, Андрій Черніков, Ерік Файн, Христина Сирова-Ковалишин, Людмила Смоляр і Отар Довженко, Ганна Бурлака, Дмитро Бабич, Денис Келеберденко, Ігор Сусяк, Любомир Шимків.

"Катерина Бабкіна, розповідатиме про письменницьку справу та ціну успіху в цій сфері", - розповідає співорганізаторка Христина Вінтонів.

Спікерку Христину Сирову-Ковалишин обрали онлайн голосуванням.

"Завжди кажуть, що наше життя це смуга чорного і білого. Одного разу життя мене просто переламало, і це змусило змінити пріоритети. Дуже багато людей дізнається безліч мого потаємного", - зазначає Христина Сирова-Ковалишин.

Як зазначив Дмитро Бесенюк, конференція розпочнеться об 11, з 10 до 11 триватиме реєстрація.