Logo
9 Вересня 2021, 10:47

Ігор Пасічняк: Ми впевнені в тому, що робимо!

3 вересня в Івано-Франківську відбувся перший Форум політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад».

Модераторами на Форумі виступили один із засновників партії Ігор Пасічняк та депутат Івано-Франківської обласної ради від «Платформи Громад» Тарас Виноградник.

A9905559

Модератори зустрічі наочно згадали історію становлення політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання Платформи Громад» та продемонстрували присутнім шлях її розвитку.

Партія «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад» була створена у 2019 році. Основними принципами молодої політсили є: вільна людина, заможна родина, сильна громада та соборна Україна!

Гучно заявила про себе «Платформа Громад» у 2020 році, коли вирішила йти на місцеві вибори, і провела представлення списку висунутих депутатів перед облдержадміністрацією в Івано-Франківську.

Тоді, незважаючи на невтішні прогнози соціологів, завдяки активній роботі у громадах, партія зуміла здобути підтримку виборців.

Як результат - 10 голів територіальних громад та 10 депутатів до Івано-Франківської обласної ради.

Всього партія здобула на місцевих виборах 232 мандати із 1942-х загалом в області.

"Наша фракція не мовчить. Усі гострі питання ми ставимо руба і доводимо свою позицію. Ми впевнені в тому, що ми робимо", - каже один із засновників Ігор Пасічняк.

A9905415

Партія постійно підвищує професійний рівень депутатів та голів громад, проводячи для них різноманітні навчання.
Зокрема, цього літа, за підтримки «Платформи Громад», відбувся тренінг на тему: «Розуміння власної громади» із провідним українським політологом Олександром Солонтаєм.

За своє існування новостворена політсила стала ініціатором низки важливих проектів.

Так, за ініціативи представника партії Тараса Виноградника, вперше за 30 років існування обласної ради, було створено тимчасову контрольну комісію з перевірки комунальних підприємств.

Також партійці відновили діяльність проекту «Єврокарпатська ініціатива».
Цей проект був заснований Олегом Гончаруком, коли він очолював обласну державну адміністрацію. Та на жаль, через зміни влади, він припинив свою успішну діяльність.

Тепер «Єврокарпатська ініціатива» працює як громадська організація на розвиток культурного, мистецького, підприємницького, туристичного та економічного потенціалів Прикарпаття.

A9905990

A9905650