Logo

Івано-Франківськ - старовинний і сучасний презентували у міському перинатальному центрі

«Я люблю тебе, місто Франкове». Таку назву носить фотовиставка, яка відкрилась сьогодні в Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі.

В такий спосіб персонал Центру вирішив відзначити День міста Івано-Франківська і привітати земляків з 359-ю річницею з дня заснування міста.

За задумом організаторів виставки, експозиція складається з двох частин. У першій представлені світлини нашого міста, які були зроблені в кінці ХІХ та на початку ХХ сторіччя. Частину зображених на них будівель давно вже знесли і вони живуть лише у старовинних фотографіях. Звертають на себе увагу також назви вулиць. Сапіжинська, Казимирівська – таких вулиць давно вже немає в місті, але вони живуть у підписах до старовинних чорно-білих світлин. Інша частина експозиції презентує Івано-Франківськ сучасний. Тут представлені яскраві кольорові фото обласного центру Прикарпаття та такі рідні, такі знайомі кожному іванофранківцеві місця – Ратуша, фонтан-кульбаба, міське озеро тощо.

«Наше місто – красиве і унікальне. – прокоментувала подію голова профспілкової організації КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради» Світлана Вінтонюк, - сьогоднішньою виставкою ми поставили собі за мету передати красу нашого Івано-Франківська – як старовинного, так і сучасного, бо ж, погодьтеся, нам є, чим пишатись. Сьогодні наше місто відзначає свій День народження і ця виставка – це внесок працівників нашого закладу у його святкування.