Logo
21 Липня 2021, 17:33

Конкурсна комісія з відбору проєктів в Івано-Франківській області немає представника Асоціації міст України

Від 20 липня конкурсна комісія з відбору проєктів, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Івано-Франківській області - без представника Асоціації міст України.

Про це свідчить розпорядження голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук від 19.07.2021 року, №281.

Варто звернути увагу, що Асоціація міст України об’єднує понад 1000 територіальних громад України, в тому числі 59 муніципалітетів Прикарпаття, системно напрацьовує на законодавчому рівні механізми наповнення та розподілу ДФРР у 2022 році, зокрема:

▪ Закріпити за бюджетами територіальних громад 30% обсягу Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію програм і проєктів регіонального розвитку сільських, селищних, міських рад.

▪ Збільшити фінансування Фонду з 2022 року – не менше 2%, а з 2023 року – не менше 3% прогнозованого обсягу доходів Держбюджету.

"Цю важливу ініціативу для територіальних громад відстоюють Олександр Слобожан, Іван Лукеря та Віталій Безгін.
Однак, нас позбавили можливості долучитися в Івано-Франківській області до розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку", - пишуть на Facebook сторінці Децентралізаційного марафону.

1 2 3