Logo
15 Жовтня 2021, 18:29

Корисні осінні чаї, які зміцнять ваш імунітет

Чашка теплого чаю допомагає зігрітися, а вітамінний чай – допоможе підтримувати імунітет в дощову осінь.

Який напій приготувати, щоб він був не лише смачним, але й корисним?

Чай із шипшини 

Такий чай корисний як багате джерело вітаміну С: сто грамів шипшини містять тижневу норму вітаміну, що є антиоксидантом номер один, головним помічником імунітету восени.

ui14454251231

Імбирний чай

Завдяки високому рівню речовин флавоноїдів такий напій має пряму противірусну, протизапальну дію. При появі перших симптомів респіраторних інфекцій  рекомендовано приймати саме імбирний чай: його вживання допомагає зменшити жар, поліпшити загальний стан.

Для приготування напою пряний корінь слід нарізати, а не терти на тертці.

ba9e13f5e81cfc1-660x440

Чай з обліпихи

Плоди обліпихи джерело мікроелементів, які зміцнюють імунітет і допомагають боротися з распіраторними інфекціями. Фахівці радять щодня з'їдати всього 50 грамів обліпихи, а якщо змішати ягоди з медом, вийде відмінний засіб від кашлю і болю в горлі.

142230-q0t5vo-600

Глодяний чай

До складу глоду входять кверцетин та інші флавоноїди. Вони захищають стінки артерій від відкладення холестеринових бляшок, а також протидіють вірусам. Відвар плодів глоду знижує артеріальний тиск, а також він допомагає при запаленні легенів. Його застосовують і при сильному роздратуванні, чай з плодів глоду забезпечить спокійний сон.

chaj-glid-z-glodom 

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне.