Logo
23 Січня 2021, 12:57

Міка Ньютон розповіла, як рак зруйнував її впевненість

Міка Ньютон поділилася фото з лікарняного ліжка та розповіла про боротьбу з раком

Співачка родом з Прикарпаття Міка Ньютон, яка днями поділилася архівним фото з лікарняного ліжка, розповіла, як рак вплинув на її життя.

За словами знаменитості, онкохвороба зруйнувала її впевненість у собі. Про те, що у неї рак яєчника, Ньютон дізналася не одразу. Артистка вважала, що вона просто сильно погладшала, тож намагалася інтенсивно позбутися зайвої ваги, пише Типовий Франківськ із посиланням на ТСН.

"Все почалося з того, що у мене щодня було якесь дике здуття живота, складалося враження, ніби я на шостому місяці вагітності.  Я думала, що просто набрала вагу. Може це була моя дієта. Я пішла на хот-йогу, скоротила усі вуглеводи. Але я також вважала себе лінивою і не хочу більше тренуватися, щоб повернути плаский живі", - поділилась Ньютон.

Міка зізналася, що була дуже розгублена. У квітні 2019 року співачка навіть зверталася до невідкладної допомоги, де їй порадили харчуватися ще здоровіше. Однак і це не допомогло.

Я дуже злилася на себе. Продовжувала займатися хот-йогою, поки не дізналася, що у мене рак… Потім стрес, операції, без можливості працювати, потім COVID-19. Я відчувала, що зазнала у житті величезної поразки, - відверто поділилася артистка.

Наразі Міка Ньютон намагається повернути свою впевненість і зізналася, що вже почувається краще, але не на всі 100 відсотків.

"Будьте добрими до себе, і це нормально, відчувати все те, що ви відчуваєте зараз", - зауважила артистка.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року Міка Ньютон поділилася подробицями боротьби з раком яєчника. 4 листопада 2019-го зірці зробили першу операцію. Зараз співачка

Міка Ньютон вперше розповіла, як поборола рак перебуває в ремісії.