Logo
16 Травня 2019, 19:12
Теги: конкурс

Міс Університету нафти і газу 2019: у Франківську обрали найкрасивішу студентку

Краса, чарівність, розум і талант поєдналися на сцені актової зали Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Учора, 15 травня, уже вдванадцяте, в Івано-Франківську відбувся конкур «Міс Університету нафти і газу 2019».

Про це повідомляє прес-служба університету, пише Типовий Франківськ.

Ініціатором та організатором заходу був Профком студентів за підтримки Центру культури і дозвілля студентів та ректорату університету, а також за сприяння Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Цьогоріч за звання найталановитішої, найерудованішої, найкрасивішої та, звісно, за основний титул «Міс Університету нафти і газу 2019» змагалися чотирнадцять учасниць. Дівчата пройшли довгий процес підготовки — кастинг, на якому організатори обирають найкращих, потім тренування, зйомки, а вже пізніше - сам конкурс.

Конкурсантки проявляли себе під час чотирьох виходів. Так, конкурс розпочався із розповіді про кожну учасницю та дефіле у класичних чоловічих костюмах. У наступному вихіді конкурсантки були одягнуті у колекцію франківської дизайнерки Анни Бартошевської. Свій інтелектуальний потенціал учасниці продемонстрували під час другого виходу, красуні відповідали на запитання журі. Згодом студентки перевтілились у «рятувальниць Малібу» і дефілювали в червоних купальниках. І традиційно четвертий вихід – вечірній. Дівчата у довгих сукнях чарували присутніх своєю красою, елегантністю й таємничістю.

Усі виходи оцінювало журі під головуванням Голови Профкому студентів ІФНТУНГ Миколи Слуценка, до складу якого входили запрошені гості з різних сфер діяльності. За його рішенням головну корону конкурсу «Міс Університету нафти і газу 2019» отримала студентка Інституту економіки та менеджменту Діана Вірстюк. Окрім того, вона ж отримала титули - «Міс сексуальність», «Міс інтернет-симпатій» та «Міс глядацьких симпатій».

Результати конкурсу:

Джаган Христина – «Міс шарм»

Мандзюк Наталія – «Міс ерудиція»

Поліник Мар’яна – «Міс грація»

Самборська Марта – «Міс романтичність»

Навроцька Ірина – «Міс ніжність»

Загорійчук Діана – «Міс чарівність»

Качмар Яна – «Міс вишуканість»

Гандзюк Христина – «Міс елегантність»

Лучак Адріана – «Міс посмішка»

Лозіцька Анна – «Міс привабливість»

Мазур Катерина – «Міс неординарність»

Крук Анна – «Міс артистичність»

Юрковська Іванна – «Міс загадковість»

Титул другої віце-міс виборола Адріана Лучак, першою віце-міс стала Анна Лозіцька. Крім того, Христина Гандзюк отримала титул від партнерів і сертифікат на безкоштовне навчання у модельній школі.

Крім того, присутні мали можливість переглянути незабутнє шоу, неймовірні хореографічні та вокальні постановки.