Logo

Євген Нищук відвідав історико-меморіальний музей Степана Бандери

З нагоди відзначення Дня українського козацтва, Дня захисників і захисниць України та 79 річниці створення УПА на Прикарпаття завітав екс-міністр культури України, голова Івано-Франківської обласної партійної організації "Українська Стратегія Гройсмана" Євген Нищук.

У рамках свого візиту, політик, разом із головою обласної організації політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Платформа Громад» Назарієм Іванівим, активістами та представниками політичної сили, відвідали історико-меморіальний музей Степана Бандери в селі Старий Угринів, що на Франківщині.

photo-2021-10-14-14-26-49

Вшанували пам'ять видатного політичного діяча, поклали квіти до пам'ятника Степану Бандері - видатному борцеві за незалежність України.

photo-2021-10-14-14-25-16

Хочу відмітити велику роботу проведену співробітниками музею. Вони не просто бережуть пам’ять, вони намагаються відшукувати нові раритети, нові речі, які пов’язані з родиною Бандер. Вони подають все в такому форматі, що хотілося б, щоб кожен зі всієї України почув. Щоб ми розвіювали той міф, який нам тривалий час нав’язували: що Степан Бандера - це якийсь різун або бандит з великої дороги. Насправді - це дуже освічена, легендарна особистість, один із трьох: Мазепа, Петлюра і Бандера, котрі робили ось цей ланцюг невмирущості і боротьби за Україну», - розповідає Євген Нищук.

photo-2021-10-14-14-26-47

Але, на жаль, не все побачене вразило політика з позитивної сторони. Оглянувши саму будівлю, Нищук відмітив незавершеність роботи, яку проводили у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Я дуже шкодую, бо з фасадної частини музейного комплексу не так усе й погано, але ми зайшли далі
і побачили, що «Велике будівництво» на превеликий жаль кинуто. І співробітники, і відвідувачі музею не розуміють, що це таке - майорить високий прапор, на який потрачені великі гроші, а комплекс місцями без вікон, без прокладених доріжок, без туалетів, без належного благоустрою», - зауважує Євген Нищук.

photo-2021-10-14-14-26-51

То все ж таки, у чому проблема незавершених проектів програми «Велике будівництво»?! З цього приводу свою думку висловив голова обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа Громад» Назарій Іванів: «На сьогоднішній день виникла тенденція: ми бачили вже кілька об'єктів де різали стрічки, але насправді об'єкт ще не був введений в експлуатацію. На мою думку, це створення видимості позитиву.
Аналогічна історія з музеєм».

Назарій Іванів пообіцяв винести проблемні питання історико-меморіального музею Степана Бандери на найближчу сесію обласної ради.

photo-2021-10-14-14-27-43