Logo

Тарас Виноградник: прикарпатцям потрібен майданчик для спілкування і реалізації ідей (ВІДЕО)

Депутат Івано-Франківської обласної ради від "Платформи Громад" у програмі "На часі" з Ярославою Угринюк розмовляли про нову громадську організацію, роботу тимчасової комісії, зміну керівництва області та інші важливі теми сьогодення.

Як раніше повідомляв ТИПОВИЙ ФРАНКІВСЬК, в Івано-Франківську створили нову громадську організацію “Єврокарпатська ініціатива”. Метою якої є розвиток культурного, мистецького, підприємницького, туристичного та економічного потенціалів Прикарпаття.

За словами Тараса Виноградника, ця організація буде слугувати для людей, як майданчик для спілкування, реалізації ідей, обміну думками, інноваціями, коштами та творчими продуктами. Для участі не обов'язково бути причетним до якоїсь політичної партії.

"Двері відкриті для всіх. Але тепер, це вже сформовано в юридичну особу - громадська організація “Єврокарпатська ініціатива”", - каже депутат.

Також, в інтерв'ю згадали й про  тимчасову контрольну комісію з перевірки комунальних підприємств, створену за ініціативи Виноградника. Яка нещодавно провела виїзне засідання на підприємствах КП «Облагроліс» у Верховинському та Косівському районах. Період діяльності комісії до 1-го вересня цього року. До цього терміну не всі речі про її роботу і результати можуть бути оприлюднені.

"Всі члени комісії, переконані в тому, що її робота є важливою і це потрібно було зробити ще раніше", - підсумовує Тарас Виноградник.

Більше дивіться у програмі телеканалу 402 "На часі" з Тарасом Виноградником