Logo
16 Липня 2021, 09:03

На Косівщині створили "солодкі" маршрути локаціями бджільництва

На Прикарпатті, у Косівському районі, розробили пішохідний та велосипедний маршрути «Карпатські медові стежки», які об'єднують туристичні місця, пов’язані з історією та локаціями бджільництва.

Про це інформує Асоціація «Єврорегін «Карпати – Україна».  

«Нові «солодкі» маршрути для шанувальників активного відпочинку з’явились на туристичній мапі Карпат. У Косівському районі на Івано-Франківщині розробили два туристичні маршрути «Карпатські медові стежки»: один – пішохідний, інший – велосипедний. Обидві стежки об’єднують туристичні місця, пов’язані з історією та сучасними локаціями бджільництва», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що велосипедний маршрут має протяжність 50 км і містить 30 місцевих пасік, де проводять апітерапії, а ще пам’ятки культури та природи Косівського району.  Пішохідний маршрут має протяжність 7 км і його можна здолати за 2,5-3 години.

Туристичні маршрути розроблено в межах проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи зі збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізує Асоціація Єврорегіон «Карпати-Україна» спільно з громадською організацією об’єднання пасічників «Карпатська Еко Пасіка», Колочавською сільською радою, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia «Pro Carpathia» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Фото з відкритих джерел ілюстративне