Logo

Напередодні Дня медичного працівника Андрій Бойчук вручив прикарпатським медикам відзнаки, грамоти та нагороди

Напередодні Дня медичного працівника, яке щорічно святкують у третю неділю червня, голова Івано-Франківської ОДА привітав медиків Прикарпаття. Андрій Бойчук спільно з головою обласної ради Олександром Сичем вручили медичним працівникам відзнаки, грамоти та нагороди.

Минулого року, коли вся світова спільнота зіткнулася із пандемією COVID-19, ми як ніколи зрозуміли складність і важливість роботи медиків, зазначає Андрій Бойчук.

"Коронавірус прийшов зненацька, і ви, медичні працівники, першими стали на боротьбу із небезпечною недугою. На ваші плечі ліг надзвичайно важкий тягар – бути на передовій та кожного дня допомагати хворим із COVID-19. Ви й сьогодні продовжуєте рятувати прикарпатців від коронавірусу, часто ціною власного здоров’я," - пише голова Івано-Франківської ОДА.

Професія медичного працівника – направду благородна, адже саме медики допомагають нам з’явитися на світ, супроводжують упродовж усього життя, надаючи висококваліфіковану допомогу.

"Я надзвичайно вдячний всім медикам Прикарпаття за ваш чин, за віддану та професійну роботу. Щиро зичу вам міцного здоров’я та добробуту. Нехай завжди у ваших родинах панують мир і злагода!" - додає Андрій Бойчук.

Фото з допису голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчук у Фейсбуці.