Logo

Назарій Іванів: Про стан бюджету у громадах

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиції, голова обласної організації політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Платформа Громад» Назарій Іванів на телеканалі обласного телебачення Галичина озвучив аналіз видатків місцевих бюджетів.

 Назарій Іванів зазначив, що з кожним роком надходження коштів у громади, які необхідні для фінансування субсидії стають все меншими. Пише Типовий Франківськ.

 «У 2018 році субсидії отримали понад 6,7 млн грн домогосподарств, а зараз отримують лише 2 млн грн. В результаті 4 млн сімей таку субсидію не зможуть отримати», - зауважив Назарій Іванів.

 Також під час ефіру розповів про помітне зростання тарифів для населення на газ. Тому для врегулювання цієї ситуації 10 вересня прозвучало звернення до Кабміну, щодо розв'язання проблеми у місцевих бюджетах через зростання ціни на природний газ для бюджетних установ.

 «Проаналізувавши бюджет, впевнено можна сказати, що це не бюджет децентралізації, а централізації. Кожного року територіальним громадам все більше передають повноважень, натомість надання ресурсу на виконання цих завдань зменшується», - зазначив політик у ефірі.

 Назарій Іванів вважає, якщо проект Держбюджету будуть прийняті у такому вигляді, як їх презентували, у місцевих бюджетах не вистачить коштів на всі необхідні витрати.

 Більше дивіться у суспільно-політичному ток-шоу «Позиція Галичини».