Logo

Депутати облради закликають відмінити держфінансування фільму «Мій юний принц»

Сьогодні, 8 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики.

Під час засідання депутат обласної ради, голова обласної організації політичної партії «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Назарій Іванів рекомендував проєкт звернення на наступну сесію, щодо відміни державного фінансування виробництва фільму «ТОВ «РІАЛ ПІКЧЕРЗ» «Мій юний принц».

"Ми, депутати Івано-Франківської обласної ради, обурені ситуацією, що склалася навколо стрічки, яка відтверто пропагує ЛГБТ стосунки та глумиться над християнськими цінностями українців. Рекламні постери зазначеного кінопроєкту несуть неприховану пропаганду одностатевих стосунків із блюзнірським використанням християнської символіки та пародій на сакральні твори біблійної тематики", - йдеться у зверненні.

Також у депутатському зверненні вимагається:

• Скасувати рішення про виділення фінансування з Державного бюджету України на створення фільму Хачіка Васiляна "Мій юний принц"

• Видалити всі рекламні візуальні матеріали, які ображають релігійні почуття вірян.

• Не допустити виходу та поширення зазначеної кінопродукції на території України.

• Опублікувати офіційне вибачення від Ради з державної підтримки кінематографії Державного агентства України з питань кіно та авторів фільму за образу релігійних почуттів вірян.

Відповідні вимоги скерували до Міністерства культури та Інформаційної політики України, Ради з державної підтримки кінематографії Державного агентства України з питань кіно.

Назарій Іваній зауважив, що фільм Хачіка Васіляна «Мій юний принц» - знущання над релігійними почуттями українців.

photo-2021-12-08-12-25-15

«Хочу попросити у колег підтримки звернення, оскільки фільм «Юний Принц» порушує християнські цінності. Ми не повинні допустити, щоб у нашій державі мав місце такий фільм», - зазначив Назарій Іванів.

Проєкт зверення рекомендовано на розгляд сесії обласної ради.