Logo
16 Вересня 2021, 15:30

Олег Гончарук: Децентралізація повинна бути завершена в повному обсязі

Про ефективність реформи децентралізації поділився голова політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Платформа Громад» Олег Гончарук на телеканалі обласного телебачення Галичина у програмі "Про головне в деталях":

«Сьогодні процесу децентралізації просто не існує», - запевняє голова політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад» Олег Гончарук.

Те, що обіцяли головам територіальних громад передаючи їм повноваження на початку запуску процесу децентралізації на сьогоднішній день не виконується. Задекларований рівень поповнення бюджету не був збережений. При теперішній владі незрозумілим для голів громад є і розподіл коштів інфраструктурної субвенції.

«Тому, сьогодні говорити про те, що децентралізація розвивається і рухається це як мінімум не коректно», - підсумовує лідер.

Як висновок, одним з основних завдань «Платформи Громад», як і їхніх нових партнерів і однодумців «Української Стратегії Гройсмана» є завершення процесу децентралізації, робота в уряді та внесення змін до Конституції. Реформа повинна бути завершена в повному обсязі. Пише Типовий Франківськ.

Про це розповів політик на телеканалі обласного телебачення Галичина.