Logo
27 Серпня 2019, 17:45

Пара з Франківська у поліції Португалії визнала, що залишила доньку на 14 годин

Поліція Португалії затримала пару, жінку та чоловіка 27 та 28 років з Івано-Франківська, яких підозрюють у вчиненні злочину зокрема, залишення дитини, а саме дочки трьох років - на 14 годин у помешканні в парафії Естрела у Лісабоні.

"Поліція PSP дізналася, що дитина плакала на балконі. Коли не вдалося зв’язатися з мешканцями житла, поліція активізувала засоби для входу в житло та визволенні дитини", - пояснили в столичному командуванні Лісабонського командування Літсабону у заяві, опублікованій в понеділок 26 серпня.

Вже контактуючи з "переляканою" дитиною, поліція виявила, що "вона не мала доступу до їжі чи води та мала червоний колір на обличчі", що свідчило про те, що вона була піддана сонячному випромінюванню на балконі", пише Типовий Франківськ із посиланням на португальське видання Рublico.pt 

Дитину доставили в Лісабонську лікарню Дона Естефанія, і після виписки «відправили до притулку, де дівчинка перебуває до цього часу.

Згодом вдалося знайти підозрюваних, батьків дитини, які під час затримання визнали, що залишили дитину одну в будинку з раннього полудня 23 серпня [п’ятниця] приблизно на 14 годин », - говорить Кометліс і додає, що затримання бітьків відбулося о 3:40 ранку в суботу.

Затриманих передали до Кримінального суду Лісабонського окружного суду, і до них застосовано міру запобіжного заходу  - підписка про невиїзд з країни.

Справою займається прокуратура.