Logo

Під стінами ОДА за ремонт дороги протестували мешканці Рожнятівської та Спаської ТГ. Депутати "Платформи Громад" просять виділити кошти

Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківську розпочала свою роботу сьома сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

Зранку, напередодні засідання, під стінами адмінбудинку протестували мешканці Рожнятівської та Спаської ТГ з вимогою ремонту дороги "Рожнятів-Липовиця".

Зазначимо, місцеві мешканці уже перекривали автошлях у Креховичах, обмежували рух вантажівок. Проте, оскільки дорогу досі не ремонтують - приїхали до Івано-Франківська.

На сесії Івано-Франківської обласної ради, представнику протестувальників надали слово. 

"Хочу сказати від жителів Спаської та Рожнятівської громад, дорога "Рожнятів-Липовиця" сполучає дев'ять гірських населених пунктів і знаходиться у критичному стані. Ми звертаємося до вас із проханням зробити капітальний ремонт дороги у цьому році. Оскільки проїхати туди неможливо і є проблеми із доїздом "швидких" та рятувальників. просимо віднестися із розумінням і посприяти ремонту дороги," - каже Роман, мешканець села Погорілець Спаської ТГ.

За ініціативи депутатів Івано-Франківської обласної ради від Політичної Партії «Всеукраїнське Об'єднання Платформа Громад» Івана Депутовича та Назарія Іваніва підготовлено лист директору ДП "Дороги Прикарпаття" зі зверненням виділити кошти на ремонт дороги "Рожнятів-Липовиця".

До слова, на сесії сьогодні зібралися 63 депутати, які розглянуть понад півсотні питань порядку денного. Серед яких: кредитні гроші на дороги та виконання обласного бюджету, а також низку звернень до центральної влади.