Logo
16 Квітня 2021, 13:31
Теги: Філіп, принц

Похорон принца Філіпа: Букінгемський палац оприлюднив імена запрошених

У церемонії поховання чоловіка королеви Єлизавети ІІ герцога Единбурзького принца Філіпа 17 квітня візьмуть участь до 30 осіб, зокрема троє родичів з Німеччини.

Про це повідомляється на сайті Букінгемського палацу.

Зазначається, що окрім дружини принца королеви Єлизавети II, дітей та онуків церемонію відвідають племінники королеви, а також родичі принца Філіпа, зокрема наслідний принц Баденський Бернхард і Філіп Гогенлое-Лангенбургскій і інші.

О 14:40 за місцевим часом труну з тілом принца Філіпа винесуть із Віндзорського замку та, після здійснення Королівського салюту, помістять у Land Rover. Труна буде накрита особистим штандартом принца, на вершині розмістять його меч і кашкет ВМФ.

Процесія на чолі з оркестром Гвардійського гренадерського полку, полковником якого принц Філіп був впродовж 42 років, попрямує у бік каплиці Святого Георгія. За труною йтимуть четверо дітей герцога - принци Чарльз, Ендрю, Едуард і принцеса Анна, а також його внуки принци Вільям і Гаррі.

Сама Єлизавета II приїде до каплиці в The Bentley State Limousine окремо від усіх.

Похоронна служба пройде на території Віндзорського замку і триватиме приблизно 50 хвилин, її проведе декан Віндзора. Члени королівської родини, які відвідають похорон у каплиці:

Герцогиня Корнуольська;

Графиня Уессекська;

Віконт Северн;

Леді Луїза Маунтбаттен-Віндзор;

Герцогиня Кембриджська;

Містер і місіс Тіндалл;

Принцеса Йоркська Беатріс, Едоардо Мапеллі Моцці;

Принцеса Євгенія, Джек Бруксбенк;

Леді Сара та містер Даніель Чатто;

Герцог Глостерський;

Герцог Кентський;

Принцеса Олександра, Почесна леді Огілві;

Наслідний принц Баденський, принц і Ландграф фон Гессен, принц Гогенлое-Лангенбурга;

Графиня Маунтбаттен Бірманська.

Труну герцога Единбурзького опустять в королівський склеп. Архієпископ Кентерберійський виголосить благословення, а хор виконає Національний гімн. Потім Її Величність королева, члени королівської сім'ї та сім'я герцога Единбурзького покинуть каплицю через Галілейський ганок. 

Похорон транслюватимуться в прямому ефірі по телебаченню і радіо.