Logo
29 Липня 2019, 19:46

Поради прикарпатцям: як заощаджувати в супермаркеті

Знижки в магазинах потрібні для того, щоб покупець від радості набрав повний візок продуктів та прийшов до тями вже на касі. Так можна витратити значно більше, ніж планувалося. Зібрали кілька порад про те, як заощаджувати на покупках в супермаркеті.

Складати список покупок та дотримуватися його
Якщо перед походом у магазин скласти список того, що потрібно купити, і не відволікатися на інші товари, можна втримати себе в межах бюджету. Для цього варто ходити за покупками після обіду – тоді ласощі та снеки біля каси не зможуть вас спокусити.

Поспішати
Уникнути непотрібних покупок допоможе поспіх. Можна зайти в добре знайомий супермаркет біля дому перед роботою, зустріччю чи походом в спортзал. Коли ви знаєте, що час обмежений, шансів розгубитися у виборі товарів стає менше. Але важливо врешті не спізнитися.

Стежити за терміном придатності
Викидати їжу особливо образливо, тому, перш ніж взяти велику упаковку, подивіться на термін придатності. Особливо це стосується молочних продуктів. До речі, часто супермаркети ставлять в перший ряд пляшки йогурту, термін придатності якого ось-ось закінчиться. А більш свіжа партія ховається в глибині вітрини.

Купувати на вагу
Можна придбати борошно чи макарони на вагу та віднести додому в своєму пакеті багаторазового використання. Часто придбання товарів на вагу не тільки екологічніше, але й ощадливіше. Придивіться до секції сухофруктів чи цукерок на вагу в великих супермаркетах, вони обійдуться дешевше, ніж аналогічні товари в упаковці.

Користуватися знижками з розумом
Карти лояльності, бонуси, промоакції, а також власні марки супермаркетів дають можливість витрачати менше. Важливо тільки не зірватися та не накупити безліч непотрібних речей разом з кількома товарами за вигідною ціною.