Logo

Представники «Платформи Громад» з робочим візитом відвідали Городенківську, Снятинську та Коломийську громади

Представники Політичної Партії «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад», депутати Івано-Франківської обласної ради Назарій Іванів — голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, голова обласної організації Політичної Партії "Всеукраїнського Об'єднання Платформа Громад" та Володимир Семенюк — член постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики відвідали Городенківську, Снятинську та Коломийську громади.

В Городенківській громаді депутати від "Платформи Громад" із представниками громади вирішували першочергові питання, а саме: проблеми старостинських округів, в тому числі ремонт дороги до с. Раковець.

photo-2021-10-09-14-03-10

У Снятинській та Коломийській територіальних громадах депутати мали нагоду поділитися досвідом  щодо роботи політичної партії, її перспективи,  обмінялися планами на майбутнє, а також дали відповіді на актуальні запитання однопартійців.

На завершення візиту гості та представники громади вшанували пам’ять В. Андруска — полковника УПА біля пам’ятника діяча.

photo-2021-10-08-09-06-32