Logo

Ремонт авто перед продажем - які роботи варто провести

Після того, як ви прийняли рішення продати авто, що служило вам тривалий період, то цілком нормально спершу привести його до ладу. Як мінімум, щоб наступному власнику було приємно купити у вас транспортний засіб і в нього не було претензій.
Підготовка непроста, займає трохи часу і зусиль, проте результат того вартий. Це не свідчить про те, що вам потрібно повністю переробити авто – все ж воно б/у і має мати якісь дефекти: але, щоб воно не сильно втратило в ціні, вони мають бути незначними.

Отже, з чого почнемо?  

«Зустрічають по одягу…» 

Так, почати варто саме із зовнішнього вигляду автомобіля, адже це перше, що бачить покупець і вже тоді формує якесь враження про машину. Ну і уявіть, коли початкове враження зіпсує недбалий вигляд лакофарбового покриття. Через нечасті мийки та відсутність полірування воно тьмяніє і втрачає свій первинний привабливий вигляд.  

Окрім цього, увагу привернуть і поворотники, і стоп-сигнали, і інші прилади освітлення. З цього можна робити висновок про автовласника і який в нього був стиль експлуатації. Купити бу авто у порядного та турботливого власника куди приємніше, аніж в того, в котрого авто милось лише тоді, коли на вулиці падав дощ.  

Салон автомобіля  

Якщо у вас, продавця бу авто, не було звички курити всередині і не дозволяли це робити пасажирами, то вам великий плюс. Окрім того, що ви зберегли собі здоров’я, ви ще й заощадили на хімчистці салону. Запах тютюну важко вивести самостійно, а тому вам знадобились би послуги фахівців, котрі коштують немалі гроші. 
Можна і самостійно чистити салон від інших забруднень, але ви не виконаєте це так професійно і точно не розбираєтесь, котра хімія потрібна. Хай краще цим займеться відповідний сервіс.   

Кузов і до кузова  

СТО пропонують послуги з виконання кузовних робіт, котрі точно потрібні вашому авто. Там оцінять складність вм’ятин, подряпин, інших пошкоджень та вкажуть, яка буде вартість усунення. Якщо шар фарби не постраждав, то вм’ятину приберуть швидко і недорого. Якщо проігнорувати і сподіватись, що покупець не помітить недоліки – ви ризикуєте значно втратити в ціні або й взагалі втратити потенційного покупця. Такий ризик невиправданий, тому якщо вже вирішили довести машину до ладу, то потрібно врахувати всі моменти, що підлягають виправленню.  

Силовий агрегат  

При підготовці вашого авто до продажу на СТО у Івано-Франківську вам запропонують ще навести лад під капотом, де збирається бруд, сміття та інше небажане для споглядання. Але вимивати мотор до зіркового блиску не будуть, адже в покупця може виникнути думка, що таким чином ви намагались щось приховати. На СТО про це знають і тому виконують роботу так, як належить. 

Також двигун поповнять мастилом і охолоджувальною рідиною, щоб не виникало думки про вашу надмірну заощадливість.  

Також не забудьте звернутись до сервісу, щоб вашому авто провели розвал-сходження, кріплення коліс, тиск в шинах, перевірку гальмівної системи тощо. 

Ми описали основні моменти, котрі варто «підточити» перед продажем авто. Але як і в будь-якій справі тут головне не перестаратись. Технічний стан автомобіля має відповідати зовнішньому вигляду, а разом вони мають відповідати ціні. Зараз ніхто кота в мішку не купить, тому вимитим начисто автомобілем нічого не приховаєш. Краще, щоб уникнути ризиків та не згорати із сорому, проведіть своєму автомобілю тотальну перевірку та виправте несправності, що точно заважатимуть подальшому продажу. 

Обов’язково зверніться в один з автосервісів з хорошою репутацією у Івано-Франківську: https://www.dexpens.com/Companies/Ivano-Frankivsk, котрі чи не щодня виконують подібні роботи і точно не перегнуть палицю у підготовці. 

 

 

 

 

На правах реклами