Logo
13 Червня 2019, 16:52

Ретро, нюд та горох: що вдягнути франківським модницям на пляж

Купальник – незамінна річ літнього сезону, особливо, коли запланували відпустку на море. А якщо ти ще й «інстаграмна» жінка і любиш показувати своє життя на загал, без трендових луків не обійтись.

Франківська стилістка Таня Дуду розповіла журналісту Типового Франківська про принти, крої та найстильніші купальники літа 2019, за допомогою яких створити неповторний літній образ.

Як відзначає дизайнерка, зазвичай щосезону змінюється тренди на купальники, але лишаються такі, що будуть актуальні значно довше. Серед таких – білий.

Трендовими купальниками літнього сезону 2019 є: нюдові, білі, кислотнні та пастельного відтінку.

Тетяна Дуду зазначає, не обов’язково купувати дорогий трендовий купальник, в гардеробі варто мати два-три, які можна ефектно поєднувати й експериментувати. Каже, якщо взяти два купальники, то цілком можна створити мінімум чотири образи.

Радить додавати аксесуари, легкий одяг, великі солом’яні сумки з рафії та масивні капелюхи форми канотьє з широкими полями.

Щодо більш жіночного образу варто додавати пов’язки на голову, які стали популярними наприкінці весни та будуть актуальними до кінця літнього сезону.

Найефектнішим та найвдалішим доповненням образу луку мушлі, які носять як браслет чи намисто. Також в моду повернулись браслети на ногу, які були популярними у 2000 х.

Отож, оглянемо модні тенденції нового спекотного сезону із найтрендовіших моделей купальників літа.

Ретро

 

Все колись повертається назад в моду: так і принти та форми купальників. На піку популярності – ретро стиль, але з доповненням сучасного. У 1960-1970-роках найпопулярнішими купальниками на пляжі у наших бабусь були суцільні та роздільні з плавками завищеної талії. Найактуальнішим принтом був і залишається – горох та неонові кольори.

Експерт зі стилю каже, популярним серед модниць є асиметричні моделі купальників з глибоким V-подібним вирізом, навіть до самого пупка, які додають перчинки. Така модель купальника підходить власницям малих й великих грудей.

Спортивні

 

На пляжах в 1980-1990 роках можна було побачити купальники спортивної форми, що стало новизною у той час. Зараз спортивний стиль серед жінок дуже популярний і це, звичайно, відображається й на спортивних тенденціях купальників. Сюди входять купальники суцільного та роздільного крою.

Стиліст зауважує, в спортивних купальниках найяскравішим доповнення є – ефектні замочки. Можуть бути масивні, такі додаватимуть образу екстравагантності.

Висока посадка та бікіні

Серед модниць особливо актуальна завищена лінія бікіні в купальниках подібно, як у 1980-роках. Цьогоріч бікіні чи не найпопулярніший купальник сезону. З ними можна міксувати різні фасони верху: топи або ліфи. Ці купальники найкраще підходять для тих, хто хоче мати ідеальну засмагу.

Втім такий варіант купальників, зауважує стилістка, підходить далеко не всім типам фігури. Експерт радить придбати такі купальники дівчатам, у яких чітко виражена талія, щоб підкреслить всі «вигони» фігури. А дівчатам у яких фігура плюс-сайз варто одягати зверху накидки, щоб приховувати недоліки.

Анімалістичні

 

Мінімалісична модель без зайвих елементів, з яскравим тваринним принтом. В більшості такі купальники, вважають, досить вульгарними, але стиліст запевняє, що тут головне не переборщити із вирізом. Також радить не додавати зайвих деталей.

Паски та волани

 

Купальники з поясами теж у тренді сезону літо-2019. Такий купальник на талії підкреслять фігуру та зробить її стрункішою. Пояси припасовують, на суцільному купальнику різних принтів та на завищених плавках.

Щодо рюш та волан на купальнику, вони є ще одним топом сезону. Волани роблять образ більш жіночний та можуть бути в нижній та верхній частині купальника.

Втім, експерт зі стилю радить уникати купальники з баскою, які стали антитрендом сезону. Пишній фігурі вони додають ще більше об’єму. Таку модель варто носити дівчатам, які мають «виражену талію і не виражені стегна».

Останні з трендових у цьому сезоні – купальники на одне плече. Стиліст згадує, що такі форми купальників були популярними 5 сезонів тому. Зараз вони повернулись в досить експериментальному образі та в іншій інтерпретації.

Експерт зі стилю зазначає, не варто боятися експериментів: купальники сміливо можна носити з іншим одягом.

Підготувала Вікторія Цісик

Фото: swim_swim_secret_room