Logo
29 Серпня 2019, 19:35
Теги: Юсипчук

Назвали дату прем'єри "Життя відомих людей" з ведучим прикарпатцем

2 вересня о 9:30 на телеканалі "1+1" вийде прем’єрний випуск нового проєкту "Життя відомих людей", пише ТСН.

Ведучі проєкту - популярна співачка

Стали відомі імена зіркових ведучих проєкту "Життя відомих людей" TAYANNA й актор прикарпатець Богдан Юсипчук, вже у першому випуску згадають найгучніші Instagram-скандали, і розкажуть, як зіркові батьки Камалія і Мохаммад Захур, а також лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя вперше збирали дітей до школи.

Також телеглядачі побачать ексклюзивне інтерв'ю з відомим актором Вахтангом Кікабідзе, який тричі був на межі життя і смерті. Артист розкриє секрети довголіття і поділиться історією кохання зі своєю дружиною Іриною, з якою він разом вже 55 років.

"Я взагалі не розумію мужиків, які бігають, які у своїх друзів відбирають дружин. Одружуються. Потім розлучаються. Не чоловіча це справа ", - розповідав актор.

Окрім цього, досвідом материнства поділиться відома телеведуча Маша Єфросиніна, яка виховує доньку Нану і сина Олександра. Маша відверто розповість, що відчула, коли багато років тому почула страшний діагноз –безпліддя. Телеглядачі дізнаються секрети виховання від відомої мами, а також почують історію, після якої ведуча відмовилася від няні.

Варто відзначити, що проєкт "Життя відомих людей" – це своєрідний телевізійний журнал, в якому покажуть ексклюзивні історії з життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків та бізнесменів – людей, яких знають в Україні й світі, які є завсідниками червоних хідників. Команда проєкту розкаже про їхні злети й падіння, про драми в особистому житті й скандали, які стали надбанням громадськості.