Logo

Стало відомо, коли іванофранківські дитсадки відновлять свою роботу у звичному режимі

Дошкільні навчальні заклади відновлять свою роботу у звичному режимі з 25 серпня.

Про це повідомила на оперативній нараді у Івано-Франківського міського голови заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула.

Вона, зокрема, зазначила, що в період з 1 по 30 червня усі дитячі садки працюють у звичаному режимі. Як зауважила чиновниця, на сьогоднішній день таких закладів на території Івано-Франківської міської територіальної громади є 40. В них налічується 245 груп, у яких навчається 10 160  вихованців. «І відповідно до аналізу уже за перші дні відвідувань червневих встановлено, що заклади освіти відвідує 47,3% дітей, тобто майже 50% дітей відвідують заклади освіти у червні», - розповіла заступниця директора освітнього департаменту.

Вона також нагадала, що з 1 липня до 22 серпня в Івано-Франківську працюватимуть лише чергові дитячі садки. Нагадаємо, цьогоріч таких закладів працюватиме 9 – у різних районах міста Івано-Франківську. Які саме це заклади та де вони розташовані Типовий Франківськ писав раніше. В закладах працюватимуть 97 груп, розрахованих 1 880 місць.

«Ще раз наголошую, що ці 9 чергових закладів освіти будуть працювати з 1 липня по 22 серпня. Там буде невеличкий період, а вже з 25 серпня всі заклади дошкільної освіти розпочнуть свою роботу у звичному режимі», - зазначила Наталія Микула.