Logo

Там вже скоро крокодили заведуться. Мер Марцінків доручив комунальникам розчистити русло річки Ворона

Русло річки Ворона, що протікає територією Івано-Франківської міської територіальної громади, потребує термінового очищення, - переконаний Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Свої зауваження з даного приводу він озвучив сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі. Зі слів мера, руслов Ворони на сьогоднішній день захаращено деревами, гілками та різним сміттям, що може призвести в разі рясних опадів до розливу річки та, як наслідок, повеней.

Провести відповідні роботи з очищення руслан річки мер доручив керівникам Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно – оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради Ігорю Влюзлу, ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євгенію Герасименку, комунальної установи «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба» Олегу Бевському, а також своїм радникам Ігорю Хоменцю та Ярині Стойко, які представляються громади сіл Підпечери та Підлужжя відповідно.

«Треба здійснити (роботи – ТФ) по очищенню русла річки Ворона. Дуже багато дерев, дуже багато всякого всього там понакидано. Берете працівників і розчищаєте, тому що зараз вода піде… Потім у нас повені – все заливає. Ясно, коли кидати сміття туди, там вже скоро крокодили заведуться», - зазначив мер, звертаючись до вказаних чиновників та керівників комунальних організацій.

Координуватиме роботу начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно – оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Ігор Влізло.

«Франківці знають, що червень - це час щорічних підтоплень через повноводдя річок та щорічні дощі в цей період... Минулого року всі пам'ятають, була велика повінь і затопило багато домівок та багато пошкоджень і втрат врожаю! Торік ми екстрено укріпили угорницьку дамбу», - прокоментував важливість свого рішення міський голова у фейсбуці.

 

Фото з допису Р.Марцінківа у фейсбуці та зі слайдів оперативної наради