Logo

Тарас Виноградник: необхідно навести порядок, щоб життя було комфортним та безпечним

Депутат Івано-Франківської обласної ради від Політичної Партії "Всеукраїнське Об'єднання "Платформа Громад" у програмі "На часі" з Оксаною Моспанюк розмовляли про стан освіти в Івано-Франківській області, про вакцинацію, діяльність громадської організацієї "Єврокарпатська ініціатива" та інші важливі теми сьогодення.

За словами Тараса Виноградника, освітні заклади можуть бути закриті через те, що вони не відповідають вимогам пожежної безпеки.

"Прикладом цього є рішення суду про припинення експлуатації та діяльності Надвірнянського будинку дитини в якому перебувають діти віком від 1 місяців до шести років, які без батьків. Вивчаючи це питання, виявилось, що більшість закладів освіти в області не відповідають чинним вимогам протипожежної безпеки", — розповів Тарас Виноградник.

Поговорили й про оплату, дистанційне навчання у вищих державних закладах та вакцинацію освітян:

"В законі чітко визначено, що ніхто не може заставити людину вакцинуватися, адже це вважається протиправними діями проти громадянина. Важливим питанням сьогодні є те, що ніде не написано, хто несе відповідальність за побічні дії вакцини".

Також, в інтерв'ю згадали про діяльність громадської організації "Єврокарпатська ініціатива".

Як співзасновник, Тарас Виноградник, зазначив, що хочеться займатися громадськими справами, залучати впливових людей Європейського Союзу і не тільки до інтересів та стратегічного бачення Івано-Франківської області.

"Першим питанням у плані роботи організації є активізація питання щодо переходу між Верховиною та Румунією, яка немає контрольно-пропускного пропуску",  — наголошує політик.

Більше дивіться у програмі телеканалу 402 "На часі" з Тарасом Виноградником.