Logo

Тарас Виноградник: чи може людина добитися справедливості в суді?

Тарас Виноградник, депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Івано-Франківської обласної ради в ефірі обласного телебачення «Галичина» говорив про те, як потрібно шукати справедливості в українських судах.

242363173-4607122079354661-2004572770193684816-n

Україна - демократична, соціальна та правова держава. Але чи так це є насправді?!

Під час свого виступу на суспільно-політичному ток-шоу "Позиція Галичини" Тарас Виноградник акцентував свою увагу на порушені основних прав демократії. За його словами в Україні не виконуються соціальні обов’язки, люди не можуть знайти захисту та справедливості в судах.

"Я, як обраний голова комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку, найчастіше стикаюся з тим, що державна влада, якій платять гроші за наші податки не виконує свої функції", - каже політик.

Основою формування влади є людина. Саме народ обирає владу і наділяє її повноваженнями. Влада обрана народом формує закони, які, в результаті, не відповідають очікуванням і не дають людям можливості почуватися захищеними й мати змогу добиватися справедливості.

«Система не є досконалою, але цю систему творимо ми.
Нам потрібно сформувати свідоме суспільство, яке бере на себе відповідальність. Треба чесно говорити про це», - заявляє депутат.

11-18

На думку Тараса Виноградника в Україні присутній правовий нігілізм. Не кожна людина може знати, запам’ятати усі закони України чи відстежити зміни до них. Як вихід з ситуації депутат закликає людей звертатися за безкоштовною правовою допомогою де Вам нададуть фахових спеціалістів.

"Головне не мовчати і використовувати своє право на справедливе судочинство, адже тільки активними діями можна досягти позитивного рішення" - підсумував свій виступ Тарас Виноградник.