Logo

Тарас Виноградник: про порушення правил пожежної безпеки в закладах для дітей

Тарас Виноградник, депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Івано-Франківської обласної ради підняв питання про виділення коштів на ліквідацію порушень правил пожежної безпеки в дитячих будинках.

Депутат, як засновник  тимчасової контрольної комісії по перевірці діяльності комунальних підприємств, відвідав місто Надвірна, де, попри численні звернення представників служби надзвичайних ситуацій, так і не виділили кошти на обладнання дитячих будинків засобами протипожежної безпеки.

Окружний адміністративний суд, за зверненням з цим питанням, виніс ухвалу про зупинення експлуатації дитячого будинку в місті Надвірна.

«Звідси виникає дуже багато запитань, - каже Тарас Виноградник, - Куди мають дітися діти, які перебувають в будинку дитини міста Надвірна?! Це об’єкт обласної ради. Куди дивиться обласна державна адміністрація?!Чому не знайшли кошти для того, щоб профінансувати такі заклади?! Адже ми делегували державі захист порядок та безпеку».

Дитячий будинок у Надвірній не єдиний заклад з такими проблемами. Перед початком опалювального сезону ці об'єкти мають бути закриті через порушення.
На думку депутата, таким чином хочуть зекономити державні кошти на опаленні цих закладів, в той час, коли багато комунальних підприємств витрачають мільйони незрозуміло куди.