Logo
23 Травня 2019, 20:05

TEDxIvanoFrankivsk оголосив ще трьох спікерів

Уже зовсім скоро, 15 червня, в Івано-Франківську відбудеться масштабна конференція TEDxIvanoFrankivsk. "Other Side".

На сторінці конференції TEDxIvanoFrankivsk у Фейсбуці оголосили ще трьох спікерів, пише Типовий Франківськ.

"Ви любите подорожувати? Чи лише мрієте? Вмієте самі спланувати поїздку чи користуєтесь послугами турагенцій? Розповідаємо вам про ще одну неймовірну спікерку конференції TEDxIvanoFrankivsk, яка проміняла рутинну роботу на постійні пригоди", - йдеться у дописі.

Ганна Бурлака - мандрівниця, тревел-блогерка та тревел-консультантка. Професійна менеджерка з маркетингу, яка одного разу вийшла з дому, щоб відвідати Прагу, і так захопилася, що вже відвідала майже 60 країн на п’яти континентах. Мандрує 10-12 разів на рік. Доводить, що самостійні подорожі виховують навички проектного менеджменту. Входить у список "Найкращі тревел-блогери України" за версією Momondo.

15 червня на конференції TEDxIvanoFrankivsk Ганна розкаже про "іншу сторону" мандрів та надихне кожного на пригоди.

Ще двоє спікерів: Людмила Смоляр і Отар Довженко - співредактори онлайн-видання MediaLab.Online.

Людмила - редакторка, журналістка і соціологиня. Навчалась у Києво-Могилянській академії та Українському католицькому університеті.

Отар - редактор і дослідник медій. Навчався у Дніпровському університеті. Викладав у Школі журналістики УКУ. Керує Центром моніторингу і аналітики ГО Детектор медіа.

Вже 15 червня на конференції TEDxIvanoFrankivsk Отар і Людмила розкажуть про "іншу сторону" медіа і що вони можуть дати людям.