Logo
29 Вересня 2020, 16:05

Тіна Кароль показала, як тонула, ходила по воді та палила готель у новому кліпі "Знайти своїх"

18 вересня відома співачка  Тіна Кароль представила новий альбом «Знайти своїх», а напередодні прем'єри випустила кліп-трилогію з однойменною назвою.

Цим українська знаменитість не обмежилася і поділилася з шанувальниками документальним роликом «Making of Знайти своїх» - про те, як створювався проєкт, пише  Harper's Bazaar Ukraine.

Режисером ролика виступила Аліна Симоненко.

Ексклюзивні кадри зі зйомок кліпу-трилогії дозволяють глядачеві зазирнути туди, куди зазвичай стороннім вхід заборонено: на знімальний майданчик. В об'єктиві камер Кароль ходить по воді, спалює готель і б'ється. У документальному ролику творча команда ділиться, як їй вдалося зробити так, щоб з трьох пісень вийшла одна цілісна історія

«Ми тонули, падали, вибухали, літали, ходили по воді, воювали, рубали сокирою, калічили винних. Чого тільки ми не робили на знімальному майданчику! Ми також використовували найбільший, 100-метровий, кран в Україні, щоб змусити транспортний засіб левітувати », - каже режисер Стас Морозов

Робота над трилогією «Знайти своїх» тривала 5 днів. І кожен новий день - новий виклик для команди. Автомобіль, що звисає з мосту, з десяток каскадерів, басейн замість озера, понад 60 образів для акторів другого плану - лише частина того, що було присутнє на знімальному майданчику.

Саунд-продюсер Євген Філатов, який працював разом з Тіною над музикою в трилогії, наполіг на записи симфонічного оркестру і створенні ретро-стилістики для пісні «Небо».

«Ми створили образ, в якому артист ще не заспівав ні слова, але ти вже відчуваєш, що ти в якомусь інтер'єрі. Потрібно було створити певний простір, щоб повністю занурити глядача », - каже Євген.