Logo
11 Лютого 2021, 21:00
Теги: Кароль

Тіна Кароль про скандал з Поляковою: "Є дно, і ми не маємо права його пробивати"

Українська співачка Тіна Кароль прокоментувала скандальну фразу Олі Полякової, яканазвала артистку "плакальницею на похоронах".

Вранці Тіна завітала до студії однієї з українських радіостанцій, де говорила про свій новий трек "Скандал". Ведучий нагадав зірці про інцидент з Поляковою. Кароль відреагувала доволі стримано та зауважила, що "є дно, і ми не маємо права його пробивати". Артистка запропонувала не підіймати більше цю тему та відпустити ситуацію, пише ТСН.

"Я взагалі вважаю, що є дно і ми взагалі не маємо права його пробивати. Адже ми спілкуємося з населенням України. Ти і я сидимо і говоримо на багатомільйонну аудиторію, телебачення наше теж, ростимо людей. Це наш "чорнозем". Що ми туди посіємо, те й пожнемо. Тому, давайте я зроблю вигляд, що все бачила, але буду сіяти тільки добро. І ти так само", - сказала ведучому Кароль.

Своєю чергою ведучий додав, що конфлікт виник доволі вчасно, якраз перед прем'єрю нової музичної роботи Тіни – треку "Скандал". На це співачка сказала:

Це вже наскільки працює інтелект людини. Або вона образиться, або ворог стане її помічником", - зауважила Кароль.

Зазначимо, що прем'єра пісні "Скандал" Тіни Кароль відбудеться вже 12 лютого.

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль вже коментувала закид Олі Полякової на її адресу. Тоді артистка опублікувала допис, в якому звернулася до своєї колеги та зазначила, що вона мала рацію у своїх висловлюваннях.