Logo
3 Вересня 2020, 16:00

Тіна Кароль знялася для українського журналу Vogue

Українська співачка Тіна Кароль знялася для обкладинки глянцевого журналу Vogue.

Співачка Тіна Кароль — головна героїня вересневого номера Vogue UA. Цього року вона відзначає 15-річчя музичної кар’єри, а 18 вересня виходить новий альбом співачки «Знайти своїх»

У відвертому інтерв’ю Vogue UA Тіна розповіла не тільки про нову музику, а й про те, що полюбляє робити у власному саду, коли з поп діви перетворюється на звичайну жінку; як доглядає за собою та що думає її 13-річний син Веня про популярність мами.

 

 

«Моя пристрасть — це флірт, який ні до чого не зобов’язує, — каже співачка в інтерв’ю. — Флірт на сцені з глядачем. Мені цього досить. Звісно, жінці потрібен чоловік. Мій чоловік у моєму житті був — і він з’явився саме в ту мить, коли був потрібен. Він фактично витягнув мене з усіх лих. Якби не Женя, могло б не відбутися тієї Тіни Кароль, з якою ви сьогодні спілкуєтеся. Зустріч із Женею — це доля, не кожному так щастить. Що мені судилося далі — не знаю. Я в цьому сенсі фаталістка».

Знімання з Тіною для вересневого номера ми провели в Нью-Йорку. Його автор — фотограф Грег Суолс, якому позували Кім Кардаш’ян, Кайлі Дженнер і Кеті Перрі, а стиліст — Ганна Зюрова. В образах Dior, Saint Laurent, Miu Miu і Brandon Maxwell Тіна, жінка-вамп української попсцени, почувалася легко й невимушено.